Czy znasz inny program partnerski oferujący do 95% prowizji od sprzedaży?

 

 

 

Zacznijmy konkretnie

Załóżmy, że produkt kosztuje 500 zł. Prowizja dla Partnera wynosi 95%. Jeśli zatem Interanuta zakupi produkt z Twojego polecenia, zarobisz aż 475 zł na transakcji.

Jak to możliwe, że jesteśmy w stanie zaoferać aż tak duże prowizje? dowiesz się czytając dalszą treść.

 

 

Co oferujemy ?

InterKursy.pl to przede wszystkim platforma edukacyjna. Sprzedajemy ostatnimi czasy najbardziej chodliwy produkt w sieci czyli wiedzę.

 

Stworzyliśmy samobsługową platformę edukacyjną gdzie każdy Internauta może wgrać swój poradnik w formacie tekstowym lub video. Następnie ustala on prowizję dla partnerów pomiędzy 5 a 95% procentami od sprzedaży, którymi chce się podzielić z partnerami. Internauci, którzy szukają konkretnych rozwiązań (np. jak zrobić sushi) kupują poradnik autora, powodując przy tym naliczenie prowizji partnerskiej.

 

Co więcej raz zdobyty klient będzie już zawsze generował prowizje polecającemu partnerowi w przyszłości. Poradniki mogą mieć również formę kursów abonamentowych więc tak długo jak klient będzie opłacał abonament za dostęp do materiałów szkoleniowych, tyle razy prowizja będzie naliczana polecającemu partnerowi.

 

 

 

Ile mogę zarobić ?

Załóżmy, że dostęp do kursu kosztuje 100 zł wpisowego i 50 zł abonamentu każdego miesiąca za dostęp do materiałów.

Autor kursu ustalił prowizję partnerską na poziomie 50%.

 

 

Na jednej transakcji zarobisz zatem 50 zł prowizji i przez każdy kolejny miesiąc 25 zł od abonamentu.

 

Wystarczy zatem jedna transakcja dziennie aby miesięcznie zarabiać 1500 zł i w dodatkowym miesiącu 750 zł na abonamencie.

 

Jeśli zatem dotrzesz do dużej liczby odbiorców i polecisz dziennie 5 transakcji możesz przy powyższych założeniach liczyć na ponad 7500 zł. O tym, że da się zarobić takie pieniądze przez Internet z pewnością już wiesz, przeglądając choćby TOP rankingi w konkurencyjnych programach partnerskich.

 

 

 

10 konkretnych punktów dla których warto z nami współpracować

 

 

 

Podejmij teraz decyzję i odbierz darmowe szkolenie partnera.

Wprowadź dane kontaktowe na które mamy wysyłać lekcje kursu: