Pierwszy klasyczny kurs tworzenia gitar hiszpańskich

Co muszę mieć ze sobą? Nic! Przynieś dobry humor i chęć budowania !! Co dostanę? Drewno na korpus i gryf, sprzęt, przetworniki, tworzywa sztuczne, elektronikę. Dostęp do maszyn, przyrządów, szablonów i narzędzi. Nie ma gotowych gryfów ani szyjek … będziesz budować, obrabiać, rzeźbić, szlifować i kształtować swoje własne dzieło  od zera pod okiem nauzyciela.

 

Jakie gitary tworzymy?

Zasadniczo, instrument typu klasycznego i elektryki. Do wyboru jest kilka głównych wzorów gitarowych: Gitary klasyczne, Strat, Soloist, Tele, SC (Single Cutaway), DC (Double Cutaway) i kształt stylu SX. Szyja będzie jednoczęściowa, z wywiniętym grzbietem (kątowym) lub zagłębionym (w stylu Fender).

Kurs zaawansowany pozwala na niemal nieograniczone projekty i układy, w tym własne projekty i wszystkie trzy główne połączenia szyi (przez, zestaw i śrubę).

 

Nie mam żadnego doświadczenia w obróbce drewna, czy to w porządku?

TAK! To my zaprojektowaliśmy kurs, więc nie musisz nic wiedzieć o obróbce drewna. Twoje bezpieczeństwa jest zapewnione, podobnie jak wszystkie maszyny, elektronarzędzia i narzędzia ręczne.

 

Jakiego rodzaju wykończenia używamy?

Ponieważ lakierowanie może bardzo łatwo pochłonąć dużo czasu, dostarczone wykończenie będzie utwardzalnym wykończeniem na bazie oleju. Zapewnia to bardzo ochronne wykończenie półmatowe / satynowe. Możesz wybrać trochę pracy w domu, aby odkurzyć swoją gitarę. Możemy skierować Cię do dostawców, którzy sprzedają fantastyczne, niedrogie zestawy lakierów do majsterkowania. Kurs zaawansowany obejmuje lakierowanie (patrz poniżej).

 

Czy dowiem się, jak tworzyć plany, itp.?

Tak. Nauczysz się, jak tworzyć plany od zera, a użyjesz tych planów, aby zbudować gitarę. Zaczniemy od pustej kartki papieru i zaczniemy od tego miejsca.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *