Witamy na kursie budowy akustycznej gitary Marka Wysockiego. W tym kursie Marek pokazuje, jak zbudować  gitarę w klasyczny sposób. Dzięki ponad 25 godzinom wysokiej jakości instrukcji audio i video i na żywo podzielonej na 15 rozdziałów, ten kurs dostarcza szczegółowych informacji o każdym kroku w procesie budowy gitary i jej wykończenia.

Gitara – konstrukcja bez tajemnic

Kończący  rozdział bardzo dokładnie opisuje sposób zastosowania tradycyjnego lakieru o wysokim połysku. W trakcie buduje gitarę model OM, ale informacje mogą być również wykorzystane do budowy innych modeli gitarowych – klasycznych, akustycznych i elektrycznych.
Jeśli kupisz cały kurs „Budowa gitar” otrzymasz specjalną premię. Dostajesz bezpłatną kopię profesjonalnie opracowanych planów dla przyrządu do pomiaru kąta gryfu, którego Marek używa w trakcie kursu, o wartości 100 zł. Możesz również dołączyć do tajnej grupy czatu zaproszonej przez Marka. Tutaj oferuje porady i wsparcie podczas budowy. Dostępnych jest mnóstwo informacji za darmo! Jeśli kiedykolwiek chciałeś nauczyć się budować własną gitarę akustyczną wysokiej klasy, to opisany kurs jest koniecznością!
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *